Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Výlety 3. třídy

Publikováno: 18. 6. 2023
Autor: Vlasta Šolcová

Ve čtvrtek 15. 6. jsme se žáky 3. třídy odjeli vlakem do České Skalice. Z nádraží jsme pěkně po svých došli do Babiččina údolí. Navštívili jsme Rudrův mlýn, Staré bělidlo a zámek Ratibořice. Pobyli jsme u Viktorčina splavu a v zámeckém parku. Zbylo nám dost času i na odpočinek a nakupování.

Ze čtvrtka na pátek jsme přespali ve škole. Děti se na společné spaní těšily a náramně si to večer v prázdné škole užívaly. Zahrály si na schovávanou a odvážnější děti si vyzkoušely cestu odvahy opuštěnou školou.

V pátek 16. 6. jsme odjeli autobusem do Janských Lázní. Prohlédli jsme si zdejší centrum a potom jsme se vydali lesem na farmapark Muchomůrka. Děti si zblízka prohlédly zdejší zvířata, některá si i pohladily, a dosyta se vyřádily na zdejších hřištích.

Ve čtvrtek i v pátek nám počasí přálo, a tak jsme si všichni užili dva krásné společné dny, na které budeme určitě vzpomínat.

V. Šolcová, P. Nováková

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů