Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Úspěch žáků naší školy na turnaji ve stolním tenisu

Publikováno: 22. 2. 2024
Autor: Marek Killar

V naší škole patří stolní tenis mezi oblíbené sporty našich žáků. Již několik let existuje ve škole páteční kroužek stolního tenisu pod vedením pana učitele Jirky Procházky. O kroužek je vždy velký zájem a navštěvuje ho přes 20 žáků. Účast by byla ještě větší, ale musíme počet omezovat podle počtu stolů tak, aby si všichni zahráli.

Od září letošního roku je naše tělocvična domovským místem oddílu stolního tenisu z Janských Lázní a každé úterý a pátek k večeru v naší škole probíhají tréninky i mistrovské zápasy.

Ve vestibulu školy máme letos umístěny 2 starší stoly na stolní tenis a o přestávkách i po vyučování si řada žáků odskočí stolní tenis zahrát.

Vše se projevilo tento týden v Hostinném, kde proběhl okresní přebor škol a naši starší žáci se umístili na 6. místě (Vašek J., Vacek D., Dlabal A. a Hýbner T. - všichni z 8.A) a mladší byli 2. (Kotouček L., Ševera T., Klubrt J. - 7.A a Vlasák V. ze 6.A.)

Velké poděkování patří trenéru Jiřímu Procházkovi.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů