Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Etické dílny ve 3.A

Publikováno: 30. 5. 2024
Autor: Zuzana Ševerová

Předposlední květnový den se žáci 3.A zúčastnili programu etických dílen, který pro tentokrát nesl název „ Jak mít pěkné vztahy v rodině ? ". Děti si vyzkoušely různé aktivity, při kterých došly k přijatelnému způsobu řešení problémů, které mohou s rodiči, sourozenci nebo s kýmkoliv z rodiny nastat. Všichni poznali, že pravidla jsou v rodině důležitá, protože v chaosu se žít nedá. Během dvouhodinového programu si žáci zahráli i různé hry, díky kterým si osvojili dovednosti v komunikaci s kamarády ve skupině. Přišly na řadu i scénky, kde se pokusili reagovat a vyřešit situaci tak, aby byl v rodině předpoklad k pohodové atmosféře a zdravým vztahům mezi všemi. Děti byly nadšené, tímto děkujeme paní Karle Mihatschové za pestrý program a trpělivost. Těšíme se do budoucna na další milé setkání.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů