Informace k zahájení školního roku 2022/2023

Publikováno: 26. 8. 2022
Autor: Forman Pavel

Nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1.9.2022 v 8.00 hod.

Žáci všech tříd se sejdou před hlavním vchodem do školy z ulice Krkonošská. Po zahájení se žáci postupně od 2. do 9. třídy přesunou s třídními učiteli do tříd.

Žáci 1. třídy a jejich rodiče půjdou do školy naposledy a  jejich přivítání proběhne v 1. třídě. Pak se prvňáčci přesunou do tělocvičny na divadelní představení a rodiče budou mít schůzku ve třídě s paní učitelkou Lipinovou, vedoucím školní družiny, panem Pištěckým, a vedoucí školní jídelny paní Hejzlarovou. Ukončení bude cca v 10 hodin a prvňáci odejdou s rodiči domů. Žáci si přinesou přezůvky a školní aktovku.

Ostatní žáci (2.-9.ročníku) mají po zahájení činnost s třídními učiteli ve třídách. Všichni budou mít přezůvky, psací potřeby a školní aktovku. Ukončení vyučování bude v 11.00 hod.

Přihlášení žáci na oběd půjdou v 11.30 a čekající žáci z 2. a 3. třídy mohou počkat ve školní družině.

Školní družina bude pro žáky v 1.-3. třídy v provozu ve čtvrtek 1.9. od 6,30 do 12,00 hod. Od pátku 2.9. bude v provozu již normálně od 6,30 do 16,00 hodin.

Nově zřízený školní klub pro žáky 4.- 6. třídy bude v provozu od pondělí 5.9. v době od 12,00 – 15,30 hodin. Přihlášky do školního klubu vydává a registruje David Pištěcký.

Děkujeme za dodržení pokynů a těšíme se na naše žáky.

Mgr. Pavel Petržela, ředitel školy