Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Výlet 7.A

Publikováno: 30. 6. 2022
Autor: Forman Pavel
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Ve středu 22.6. jsme vyrazili po škole do Svobody nad Úpou na vlak. Jeli jsme tři hodiny a dorazili do Karlovic-Sedmihorek. 

Po příjezdu jsme se ubytovali a šli na večeři. Samozřejmě jsme si dali hranolky, smažák a hamburger. Poté jsme šli vyzkoušet vodu a někteří z nás se i vykoupali. Večer jsme hráli ping-pong a užívali si společných chvil. 

Druhý den jsme předali chatky a vyrazili na hrad Valdštejn. Cestou jsme šli kolem skály přezdívané Dračí zub, který se objevil ve filmu "Jak dostat tatínka do polepšovny". Z Valdštejna jsem došli do Turnova, kde jsme si dali podle vlastního výběru kebab nebo pizzu. Včas jsme se sešli na nádraží a vyrazili zpět domů. Byli jsme bez mobilů a také jsme to zvládli a bylo to fajn.

Mgr. M. Čáslavská 

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů