Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Štafetový pohár - krajské kolo

Publikováno: 13. 5. 2024
Autor: Miloš Novotný

V pátek 10.května jsme vyrazili do Dobrušky na krajské kolo štafetového poháru. Vzhledem k časům z okresních kol jsme byli štafetou č. 1 a ve svých rozbězích jsme se potkávali s dalšími čtyřmi nejlepšími štafetami z okresních kol. Od prvního závodu jsme se svými soupeři sváděli velmi vyrovnané boje. Mladší byli ve svém rozběhu třetí, starší svůj rozběh vyhráli. Do smíšené dvoustovkové štafety se nastupovalo podle součtu časů. Prodleva před naším během způsobená ošetřováním zraněné závodnice nás trochu uspala a nepodali jsme tak úplně nejlepší výkon. Přesto nám náš čas v součtu stačil na medailové umístění. Přivezli jsme tedy bronzové medaile, jen necelé čtyři vteřiny od celkového vítězství. Pochvalu zaslouží všichni závodící žáci i žákyně, ale děkuji i těm, kteří o nominaci bojovali. Trénovat ale budeme dál, radost z kvalitních výsledků za to stojí.

MN.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů