Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Vánoční setkání žáků 9. ročníku a jejich rodičů

Publikováno: 19. 12. 2023
Autor: Monika Čáslavská

Ve čtvrtek 14. prosince proběhlo netradiční setkání rodičů a jejich dětí ve škole. Žáci si pro rodiče připravili různé deskové hry, prolézání ,,laserovou sítí" či ping-pong, kde se hrála klasická ,,obíhačka". Po odreagování od všedních starostí žáci zazpívali vánoční koledu a pozvali rodiče na malé občerstvení, které pro ně nachystali.

Děkuji žákům 9. ročníku za to, že i přes počáteční nevoli, překonali sami sebe, zazpívali rodičům a vše si sami nachystali.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů