Pohár rozhlasu

Publikováno: 17. 5. 2024
Autor: Monika Čáslavská

15. a 16. května jsme se zúčastnili okresních kol Poháru rozhlasu. V této atletické soutěži se utkávají družstva škol v pěti disciplínách (60m, vytrvalostní běh, skok daleký, skok vysoký, míček nebo koule). Do každé můžeme postavit tři závodníky, z nichž dva lepší získají body pro družstvo. Poslední body přibydou z rychlejší ze dvou štafet na 4x60m.

Letošního ročníku se zúčastnilo 17 škol našeho okresu. Starší žákyně skončily jedenácté, starší žáci osmí, mladší žáci devátí a velmi dobrého pátého místa dosáhly mladší dívky, které v této soutěži vytvořily i náš nejlepší bodový zisk.

Všem zúčastněným závodníkům patří dík za snahu o nejlepší výkon, někdy i za odvahu bojovat se soupeři z jiných škol.

MN a MČ