Vánoční JARMARK 2022

Publikováno: 5. 12. 2022
Autor: Marek Killar

Ve čtvrtek 01.12.2022 ve škole proběhl již 6. vánoční jarmark. Poslední se konal v roce 2018, takže skoro obnovená premiéra.

Pro žáky a učitele ale začal už mnohem dříve. Nejprve bylo potřeba s dětmi v některých hodinách připravit výrobky. Pak se musela celá škola vánočně vyzdobit.

Připravily se i třídy na prodej výrobků. Bylo třeba upravit lavice, nanést krabice a vystavit jednotlivé výrobky. Musely se doplnit cenovky a vše připravit na nápor lidí:

A pak už mohla akce v 16.00 začít. Začalo se kulturním programem, který pro obecenstvo připravil s dětmi D.Pištěcký a paní učitelky z 1.stupně.

Nakonec se vše přesunulo do školy, kde za zvuku hudby (děti ze ZUŠ Hostinné + Marek Suk) jarmark fakticky začal:

Více fotografií můžete nalézt na stránkách Roberta Feješe.