Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Pečeme - 4.A

Publikováno: 7. 3. 2024
Autor: Dana Stejskalová

Ve čtvrtek 7.3. jsme se s žáky 4.A rozhodli, že si hodinu výtvarné výchovy trochu zpestříme. Budeme péct! A tak se stalo. Žáci se rozdělili do skupin. Vymysleli si, co budou péct a následně si přinesli všechny potřebné suroviny. Spolupráce byla báječná. V naší školní kuchyni to vypadalo jako u profesionálů a vše klapalo jako po másle. Provoněli jsme celou školu a pizza i štrúdl se velmi zdařily. Dali jsme ochutnat také dalším učitelům i dětem a všem moc chutnalo.  Děti moc chválím. Byla to úžasná hodina, kterou jsme si velmi užili.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů