Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Florbal - okrskové kolo

Publikováno: 13. 10. 2022
Autor: Marek Killar

Po covidové pauze se pomalu rozjíždějí dříve běžné soutěže mezi školami v různých sportech. První letošní sportovní akcí bylo okrskové kolo florbalu kategorie III. – 6.-7. tříd. Zázrak se nestal, ostudu jsme neudělali. Naše družstvo skončilo na 5. místě z devíti zúčastněných škol. Stačil jediný gól k postupu do bojů o medaile, ale je potřeba přiznat, že na první tři týmy bychom nestačili. Kluci mohou jen zpytovat svědomí, že vloni tolik flákali docházku na kroužek a scházeli se v minimálním počtu. Individuální dovednosti s hokejkou se u PC dohnat nedají. A na fyzičce bude potřeba také zapracovat. Přesto vyhlížíme další turnaje, protože je potřeba se hýbat a porovnávat s ostatními a získávat tak motivaci do trénování.                                                                                            

Mgr. Novotný

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů