Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Plavecký kurz 2. a 3. třídy

Publikováno: 11. 6. 2024
Autor: Zuzana Ševerová

Od dubna do června navštěvovali žáci 2. a 3. třídy plavecký kurz. Během deseti lekcí se v krytém bazénu v Trutnově zdokonalovali ve svých plaveckých dovednostech. Učili se různé plavecké techniky, skoky z můstku a plavali s pomůckami. Ti, kteří se ještě trochu báli vody, strach překonali a všichni si to moc užili. Věříme, že si všichni půjdou rádi zaplavat i ve svém volném čase. Na konci žáci obdrželi mokré vysvědčení, kde byly zaznamenány jejich pokroky a zlepšení v plavání.

třídní učitelka 2.A Mgr. Marie Lipinová

třídní učitelka 3.A Mgr. Alena Petrželová

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů