Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Školní výlet 2.A

Publikováno: 4. 6. 2023
Autor: Zuzana Ševerová

Poslední květnový den vyrazili žáci druhé třídy na celodenní výlet vlakem do Hradce Králové. Prvním bodem programu byla návštěva Obřího akvária, kde mohly děti vidět spoustu druhů tropických ryb včetně dravých piraní a rejnoků. Poté jsme se přemístili do přírodovědného centra, kde si děti mohly zblízka prohlédnout a seznámit se s dalšími exotickými živočichy. Některá zvířata bylo možné pohladit nebo vzít do ruky. Následovala procházka Jiráskovými sady, kterými jsme došli na soutok řek Labe a Orlice. Děti si v příjemném stínu stromů odpočinuly a pohrály na dětském hřišti. Poslední zastávkou byl celodřevěný kostel Sv. Mikuláše se zajímavou historií stavby. Celý výlet se velmi vydařil, počasí nám přálo a každý si během dne našel ten svůj nejlepší zážitek.  

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů