
Předposlední den školního roku jsme vyrazili s 1., 2. a 3. třídou na výlet po okolí. Ráno jsme se nechali svést vláčkem z Mladých Buků do Svobody nad Úpou. Zašli jsme na hřiště, kde se děťátka pěkně vyřádila. Dále jsem se přesunuli do kavárny Svobodnej Coffee Bar a osvěžili se výbornými limonádami a točenou zmrzlinou.
Nabytí novou energií jsme se vydali na pěší návrat do Buků. Vyšlápli jsme do kopečků a po loukách s krásnými výhledy a stínem lesa jsme došli až do školy na zasloužený oběd.
Byl to příjemně strávený společný čas. Moc jsem si to užili.
FOTOGALERIE ZDE .
Text: Mgr. Dana Urbanová
Foto: D. Urbanová, Mgr. Eva Háková










