Soutěž Aj v Horním Maršově

Publikováno: 7. 6. 2024
Autor: Denisa Červená

Po krásných výsledcích ve školním kole, vyrazili nejšikovnější žáci porovnat své znalosti z angličtiny s žáky okolních škol. Naši žákům se velmi dařilo.

V kategorii 4.-5. třída získala naše žákyně Eliška Nguyen (5.tř) krásné 1. místo a Alenka Adamcová (4.tř) 8. místo.

V kategorii 6.-7. třída se umístila Eliška Křivková (6.tř) na 2. místě a Rosa Schubertová (6.tř) na 3. místě.

V kategorii 8.-9. třída se umístila na 3. místě Kateřina Rozsívalová (8.tř) a na 5. místě Tomáš Hýbner (8.tř).

Všichni žáci byli moc šikovní a velmi si cením jejich snahy a krásných výsledků. Tímto všem zúčastněným gratuluji, děkuji za účast a také, že dali přednost soutěži před možností jet na Cirk-UFF s ostatními žáky.

Děkuji také panu učiteli Janu Stránskému z Horního Maršova za organizaci a příjemný průběh celé soutěže!

Denisa Červená

4. - 5. třída