Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Soutěž v anglickém jazyce v Horním Maršově

Publikováno: 8. 5. 2023
Autor: Denisa Červená
Umístění v kategorii 4.-5. třída
Umístění v kategorii 6.-7. třída

V pátek 28. dubna se naši žáci, kteří se umístili na prvních místech ve školním kole, vydali poměřit své znalosti v anglickém jazyce s ostatními vybranými žáky z okolních škol (Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, Horní Maršov). Soutěž se konala ve velmi milém a přátelském prostředí Základní školy v Horním Maršově.

V každé kategorii nás zastupovali dva žáci/žákyně. V kategorii 4.-5. třída nás zastupovala Eliška Nguyen a Rosa Schubertová. Eliška získala krásné 2. místo a Rosa velmi pěkné 3. místo! V kategorii 6.-7. třída nás zastupovali Eliška Jánská a Tomáš Hýbner. V této kategorii jsme také zaznamenali úspěch a mohli jsme gratulovat Elišce k 2. místu a Tomášovi k 5. místu. V kategorii 8.-9. třída naši školu s velkou dávkou snahy a píle zastupovaly Kateřina Dreveniaková a Amina Kaiumova.

Někteří se zúčastnili anglické soutěže poprvé a přesto dokázali ovládnout svou trému a získat velmi slušné hodnocení. Ráda bych všem žákům poděkovala za jejich účast, reprezentaci školy a skvělé výsledky!

Bc. Denisa Červená

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů