Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Turnaj v přehazované

Publikováno: 22. 2. 2023
Autor: Monika Čáslavská

21. února proběhl turnaj přehazované v Hostinném. Soutěž byla určena dívkám z 6. a 7. tříd. Naši školu reprezentovala Adéla Mrázová, Karolína Dejová, Anna Šormová, Kristýna Neugebauerová, Eliška Hojáková, Eliška Kuhnová a kapitánkou týmu byla Kateřina Rozsívalová. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev, proto byly vytvořeny skupiny, ze kterých postupovaly jen ty nejlepší. V naší skupině jsme se střetly s družstvy ze Dvora Králové, Rudníku a Gymnázia Vrchlabí. Proti družstvu ze Dvora Králové jsme vyhrály, další dvě družstva však byla silnější. Výsledkem pro nás bylo 7. místo.

Všem děvčatům děkuji za snahu a reprezentaci školy a těším se na další spolupráci.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů