Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Školní vánoční jarmark

Publikováno: 2. 12. 2022
Autor: David Pištěcký

Prvního prosincového dne bylo krásné slunečné počasí, které nám velmi zpříjemnilo školní vánoční jarmark, jenž se v naší škole konal po dlouhých čtyřech letech.

Úvod patřil tradičnímu divadlu 5.A, letos na téma „Jak poslat Santu zase zpátky za moře“, které se divákům tak trochu schovávalo za stěnou z prostěradel. Po neviditelném dramatu a představení jednotlivých vánočních postav z různých koutů Evropy přišly na řadu koledy zpívané 1. – 4. třídy. Mezi třemi českými zazněla jedna původem francouzská, a dokonce i jedna italská v originálním znění!

Samotný jarmark byl letos doslova přecpaný výrobky i návštěvníky, kterých bylo na poměry naší školy požehnaně. Výtvory dětí od keramiky po dřevěné anděly byly prodány, rodiče a přátelé školy napojeni a nasyceni dobrotami z naší školní kuchyně. Pevně věříme, že každý si na této akci našel to své.

Děkujeme všem za návštěvu, zakoupení výrobků a společné sdílení školní akce, jejímž účelem je rovněž zmenšit odstup mezi rodiči a školou a snaha o prohloubení vzájemné důvěry.

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů