Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Jarní prázdniny ve školní družině

Publikováno: 19. 3. 2024
Autor: David Pištěcký

Během jarních prázdnin, které tento rok připadly na termín 11.-15. března, byla školní družina v provozu. V první polovině týdne děti vyráběly a kreslily velký jarní strom s ptáčky, malovaly na plátěné tašky a prošly jarní stezkou (poznávaly hlasy ptáků a plnily úkoly s jarní tematikou). Závěrem týdne se prošly po hřebeni nad údolím a vhodily Moranu (zimu) do řeky.

Na programu se podíleli vychovatelé a asistentky Petra Nováková, Alena Imrišková, Zuzka Ševerová, Lenka Štěpánková, David Pištěcký

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů