Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

Lyžařský výcvik 1.-3.A

Publikováno: 25. 1. 2024
Autor: David Pištěcký

Žáci 1.-3. třídy se v termínu od 15.1. do 19.1. zúčastnili odpoledního lyžařského výcviku pod vedením instruktorů z Lyžařské školy Mladé Buky. Celkem na svah nastoupilo 32 dětí za výborných sněhových podmínek, některé dny svahy prozářilo i sluníčko.

Každý den na děti čekaly nové zážitky, všichni se zlepšovali ve fyzické zdatnosti a po malých krůčcích se zdokonalovali v lyžařské technice a dovednostech, až nakonec svoje celotýdenní snažení zakončili lyžařskými závody.

Všem žáčkům se lyžařský výcvik velmi líbil, proto v této prospěšné, a pro horské děti potřebné činnosti budeme pokračovat i příští rok.

Mgr. Marie Lipinová a kolektiv

Další aktuality

Městys Mladé Buky
Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky
© 2024 Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů