9a) červen

ČERVEN V MATEŘINCE

Měsíc červen jsme začali pěknou zahradní akcí za přítomnosti rodičů k oslavě MDD. V pondělí si každá třída užila svátek MDD po svém. Předškolní děti, kteří absolvovaly plavecký výcvik dostaly diplom a společnou fotografii a byly velmi pochváleni za odvážnost. V druhém týdnu někteří plnili ,,Krakonošův projekt". Čtení, tvoření, seznamování, obohacování vědomostí o našem okolí. Jiné oddělení zase cestovalo po Zemi, děti poznávali cizokrajná zvířata a jejich život. Nakonec jsme se všichni vydali na společný výlet do Janských Lázní na Černou horu.

Protože všichni rádi běháme a dovádíme, tak jsme se jedno dopoledne společně zasportovali a zazávodili na sportovišti v Mladých Bukách.

A už je tu konec školního roku a pravidelnou událostí je pasování předškoláků na školáky. Je to velká sláva z které si děti odnesou knihu a nějakou pozornost na památku.

Přejeme všem krásné prázdniny a v září se budeme těšit na nové kamarády. :-)