Vánoční ZOO

Datum přidání: 4.1.2019 10:10:50

V posledním týdnu před Vánoci, ve čtvrtek 20. 12., vyrazili žáci z 1. a 2. třídy na výlet do zoologické zahrady ve Dvoře Králové na akci „Vánoční ZOO“. Návštěvě předcházela řádná příprava vánoční výzdoby, která zaručovala žákům zvýhodněné vstupné. Ozdoby se oběma třídám velmi povedly.

Po přípravě následovala samotná návštěva. Počasí na nás bylo shovívavé, nepršelo, jak bylo v minulých letech v období Vánoc zvykem, nebyl ale ani žádný velký mráz. Hned u vchodu se nás ujala paní průvodkyně, která nás seznámila ve zkratce se základními informace o této vánoční akci a informovala nás, kde můžeme své pečlivě připravené ozdoby umístit. Poté následovala přestávka na svačinu a velké nakupování u stánků s občerstvením. Následně nás čekal těžší úkol – najít ten správný strom pro ozdoby. Naštěstí jsme takový vhodný strom našli rychle a to u výběhu slonů, které jsme mohli vidět dokonce i venku. Venku se nám podařilo vidět i nosorožce a velbloudy. Prošli jsme několik vnitřních pavilonů, kde jsme se mohli trochu ohřát. Výlet jsme završili na hřišti u oblíbených surikat, kde byla velká možnost za různé suvenýry utratit poslední penízky, které děti od rodičů dostaly.

Myslím si, že jsme si všichni, nejen děti, krásně zpříjemnili předvánoční čas a opět se o trochu více naladili na nadcházející Vánoce. Doufám, že tuto akci budeme moci příští rok zopakovat.

Za kolektiv pedagogů 1.A a 2.A, Mgr. Adéla Petrová

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA DOSAVADNÍ SPOLUPRÁCI A PŘEJI VÁM CO NEJHEZČÍ ROK 2019