Pokyny pro přihlášené žáky z 1.-3. třídy na lyžařský výcvik

Datum přidání: 2.3.2017 13:43:41

Lyžařská škola Starski ve spolupráci s naší školou pořádá výcvik v areálu Mladé Buky.

Přihlásilo se 33 dětí, což je velmi potěšující.

Termín: Po-Pá 13.-17.3.

Začínáme hned po jarních prázdninách!!

Přihlášení žáci s vlastním vybavením si ráno lyže přinesou do školy a nechají si je v šatně. Budou končit po 4. vyučovací hodině. Ve 12,15 budou mikrobusy převezeni na vlek, školní tašky si berou s sebou na vlek. Proběhne převlékání a příprava a výcvik bude probíhat od 13 do 15 hodin s jednou malou přestávkou na občerstvení a WC. V 15 hodin bude konec výcviku a děti půjdou domů - rodiče si je vyzvednou na vleku nebo ve výjimečných případech se vrátí do školní družiny. Naše škola pomůže s dopravou, bude provádět dohled a pomůže při převlékání. Účast a pomoc rodičů je vítána.

Cena: 1 200,- Kč bez zapůjčení lyžařské výstroje a 1 450,- Kč se zapůjčením. Platit se bude v pondělí 13.3. třídním učitelkám.

Pokud by někdo z vážných důvodů nemohl být přítomen všechny dny výcviku, bude mu vrácena poměrná část ceny.

V ceně je: doprava, vleky, instruktoři, svačina, dohled pedagogů a případné zapůjčení vybavení. Slevu pro majitele permanentky nemůžeme poskytnout.

Pokud máte zájem o zapůjčení výstroje pošlete hned zítra vyplněnou návratku (je v příloze) třídním učitelkám do pátku 3.3.2017. Lyžařská škola vybavení předem dětem připraví, aby se první den neztrácel čas.

Dotazy - telefonicky – 603 149 509

Mgr. Pavel Petržela, ředitel školy