Příměstský tábor "Hmyzí olympijské hry"

Datum přidání: 29.8.2016 8:33:16

V týdnu od 22. do 26.srpna se uskutečnil příměstský tábor. I na tomto táboře bylo 14 dětí, jen náplň se lišila. Tématem totiž byly olympijské hry a sice - hmyzí.

Takže nás celý týden provázeli hmyzáci. Děti si vyzkoušely, zda běhají rychle jako stonožka, zda mají postřeh jako moucha, zda jsou silné jako mravenec, či zda umějí skákat jako kobylka.

Ve středu se děti vydaly autobusem do sportovního areálu v Havlovicích n.Ú. Kromě velké trampolíny a pirátské lodi si vyzkoušely minigolf, ping-pong a koloběžky. Kdo chtěl, mohl se osvěžit v řece.

Celé čtvrteční dopoledne pak děti hrály Chroustledon - turnaj v líném tenise. Také se stavil pan fotograf Ondráček a učil děti Tee-ball. A protože teploty atakovaly třicítku, házely po sobě děti vodními bombami z nafukovacích balónků, aby se trochu osvěžily.

V pátek už na děti čekalo celkové vyhlášení her. Celkovým vítězem se stal Adam Švanda se 71 nasbíranými body. Odpoledne šly děti do Baldova vodního světa, kde si užily vodní hrátky, živé kozičky, nafukovací housenku a jiné atrakce. Z tábora si děti odnášejí kromě spousty zážitků také své originální olympijské - hmyzí tričko.

Kristýna Menšíková

Fotogalerie