1) Základní škola‎ > ‎Žáci‎ > ‎Absolventi‎ > ‎

2011/2012

 

Třída: 1.A

třídní učitel: Mgr. Šolcová Vlasta

Počet celkem: 12  z toho chlapců:  4  dívek:  8

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

FIŠEROVÁ Lucie

2.

HAMÁČEK Jan

3.

HAVRDA Adam

4.

HIPPOVÁ Barbora

5.

CHLUPOVÁ Natálie

6.

KRATOCHVÍL Zdeněk

7.

LUKÁŠ Dominik

8.

MITKOVOVÁ Jindřiška

9.

MRKVIČKOVÁ Kamila

10.

PIROŽKOVÁ Kateřina

11.

SUKOVÁ Majka

12.

ZÁLABSKÁ Klára


 

Třída: 2.A

třídní učitel: Mgr. Lipinová Marie

Počet celkem: 16  z toho chlapců: 12  dívek:  4

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

ČUKAN Richard

2.

DERLEVOVÁ Michaela

3.

DREVENIAK Miroslav

4.

DROPPA Miroslav

5.

FRÝDL Michal

6.

HLÍNA Filip

7.

HOŠKOVÁ Kateřina

8.

HROCH Tomáš

9.

KOTOUČKOVÁ Klára

10.

MATUŠTÍKOVÁ Adriana

11.

MAZÁNEK Martin

12.

PIROŽEK Vojtěch

13.

SEDLÁČEK David

14.

ŠEDIVKA Pavel

15.

ŠIMEK Štěpán

16.

ŠITINA Tomáš


 

Třída: 3.A

třídní učitel: Mgr. Šenková Jaroslava

Počet celkem: 13  z toho chlapců:  6  dívek:  7

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BUREŠ Petr

2.

FRÝDLOVÁ Markéta

3.

HANÁK Dominik

4.

HUBÁČEK Daniel

5.

KUTÍKOVÁ Adéla

6.

MACNAROVÁ Michaela

7.

NEBEHAJ Alex

8.

POSEJPAL Antonín

9.

RYCHLÍKOVÁ Adéla

10.

ŠANDOROVÁ Eva

11.

ŠARMANOVÁ Adéla

12.

VŠETEČKOVÁ Eliška

13.

ZEMAN Karel


 

Třída: 4.A

třídní učitel: Mgr. Sedlaříková Marcela

Počet celkem: 19  z toho chlapců:  6  dívek: 13

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BŘÍZKOVÁ Diana

2.

DROPPOVÁ Eliška

3.

HAMPELOVÁ Denisa

4.

HAVELKA Daniel

5.

HLÍNOVÁ Iva

6.

KOTOUČEK Tomáš

7.

KŘENEK Vojtěch

8.

KŘIČKOVÁ Eliška

9.

MARKOVÁ Radka

10.

MÁSLOVÁ Andrea

11.

NOVOTNÁ Vanesa

12.

PAČESOVÁ Aneta

13.

PÄTZOLDOVÁ Kristýna

14.

SUCHARDA Vojtěch

15.

SUK Jakub

16.

ŠEDIVÁ Laura

17.

TESAŘOVÁ Jana

18.

ZIMA Milan

19.

ZIMOVÁ Eliška


 

Třída: 5.A

třídní učitel: Mgr. Lipinová Marie

Počet celkem: 15  z toho chlapců:  7  dívek:  8

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

ČERNÝ Vojtěch

2.

GRUNDMANN Martin

3.

GRUNDMANN Michal

4.

HANÁKOVÁ Karolína

5.

HLAVATÝ Petr

6.

HLÍNA Jan

7.

HROCHOVÁ Zuzana

8.

PÄTZOLD Radek

9.

PIROŽKOVÁ Michaela

10.

PROKÝŠKOVÁ Veronika

11.

SLANINOVÁ Eliška

12.

ŠANDOROVÁ Alexandra

13.

ŠEDIVKOVÁ Kateřina

14.

ŠORMOVÁ Pavla

15.

VRBA Vítek


 

Třída: 6.A

třídní učitel: Michelová Irena

Počet celkem: 17  z toho chlapců: 13  dívek:  4

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BOHÁČ Dušan

2.

ČUMRIKOVÁ Kateřina

3.

DVOŘÁK Václav

4.

HAŠEK Patrik

5.

JUHÁSZ Matěj

6.

KAHOUN Adam

7.

KALENSKÁ Nikola

8.

KURTINEC Petr

9.

MACNAROVÁ Nikola

10.

NEPOVÍMOVÁ Aneta

11.

ŘEHÁK Lukáš

12.

SPURNÝ Jakub

13.

ŠITINA Jakub

14.

ŠTĚPÁN Marek

15.

VŠETEČKA Matěj

16.

WINTER Luboš

17.

ŽALSKÝ Šlechtislav


 

Třída: 7.A

třídní učitel: Mgr. Obručová Eva

Počet celkem: 17  z toho chlapců: 10  dívek:  7

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BARANEC Patrik

2.

BARTOŠ David

3.

CSICSO Lukáš

4.

DAVIDOVÁ Michaela

5.

DRÁBKOVÁ Klára

6.

FÁBEROVÁ Karolína

7.

FRÝDLOVÁ Lenka

8.

HIPP Štěpán

9.

HOMOLA Jakub

10.

HORÁČKOVÁ Adéla

11.

HYNEK Lukáš

12.

NOVÁKOVÁ Tereza

13.

ONDREJ Miroslav

14.

PRAKS Rudolf

15.

RYCHLÍKOVÁ Andrea

16.

ŠAMAL Daniel

17.

ŠTĚPÁNEK Marcel


 

Třída: 8.A

třídní učitel: Mgr. Hřebenářová Jana

Počet celkem: 19  z toho chlapců: 15  dívek:  4

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BENEŠ Tomáš

2.

ČERNÝ Jan

3.

DOSTÁLKOVÁ Lenka

4.

HAVLÍČEK Daniel

5.

HAVRDA Tomáš

6.

HAVRDOVÁ Kateřina

7.

HOLZINGER Zdeněk

8.

HRŮZOVÁ Michaela

9.

KAVAN Petr

10.

KOVÁČIK Dominik

11.

LINKE Jan

12.

MACNAROVÁ Jitka

13.

MERTLÍK Simon

14.

MINAŘÍK Jiří

15.

PALAK Patrik

16.

POPELKA Miloš

17.

PŮLPÁN Martin

18.

ŘEHÁK Josef

19.

TESAŘ Miroslav


 

Třída: 9.A

třídní učitel: Mgr. Novotný Miloš

Počet celkem: 14  z toho chlapců: 11  dívek:  3

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

DANKO Lukáš

2.

DERLEVOVÁ Tereza

3.

FULÍN Ondřej

4.

HAJS Jan

5.

HORÁČEK René

6.

KVÍČALA Ondřej

7.

LABUDA Tomáš

8.

MAJZEL Ondřej

9.

MARKOVÁ Barbora

10.

NOVOTNÝ Martin

11.

REINDLOVÁ Jana

12.

SPURNÝ Jan

13.

TOVÁREK Matěj

14.

TRNKA Filip

 

Comments