1) Základní škola‎ > ‎Žáci‎ > ‎Absolventi‎ > ‎

2010/2011

 

Třída: 1.A

třídní učitel: Mgr. Lipinová Marie

Počet celkem: 17  z toho chlapců: 12  dívek:  5

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

ČUKAN Richard

2.

DERLEVOVÁ Michaela

3.

DREVENIAK Miroslav

4.

DROPPA Miroslav

5.

FRANZEOVÁ Diana

6.

FRÝDL Michal

7.

HLÍNA Filip

8.

HOŠKOVÁ Kateřina

9.

HROCH Tomáš

10.

KOTOUČKOVÁ Klára

11.

MASAŘÍK Martin

12.

MATUŠTÍKOVÁ Adriana

13.

MAZÁNEK Martin

14.

PIROŽEK Vojtěch

15.

ŠEDIVKA Pavel

16.

ŠIMEK Štěpán

17.

ŠITINA Tomáš


 

Třída: 2.A

třídní učitel: Mgr. Šolcová Vlasta

Počet celkem: 13  z toho chlapců:  7  dívek:  6

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BUREŠ Petr

2.

FRÝDLOVÁ Markéta

3.

HANÁK Dominik

4.

HUBÁČEK Daniel

5.

KUTÍKOVÁ Adéla

6.

MACNAROVÁ Michaela

7.

MORAVEC Miroslav

8.

NEBEHAJ Alex

9.

POSEJPAL Antonín

10.

RYCHLÍKOVÁ Adéla

11.

ŠARMANOVÁ Adéla

12.

VŠETEČKOVÁ Eliška

13.

ZEMAN Karel


 

Třída: 3.A

třídní učitel: Mgr. Sedlaříková Marcela

Počet celkem: 20  z toho chlapců:  7  dívek: 13

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BŘÍZKOVÁ Diana

2.

DROPPOVÁ Eliška

3.

HAMPELOVÁ Denisa

4.

HAVELKA Daniel

5.

HLÍNOVÁ Iva

6.

KOTOUČEK Tomáš

7.

KŘENEK Vojtěch

8.

KŘIČKOVÁ Eliška

9.

MARKOVÁ Radka

10.

MASAŘÍK Lukáš

11.

MÁSLOVÁ Andrea

12.

NOVOTNÁ Vanesa

13.

PÄTZOLDOVÁ Kristýna

14.

SUCHARDA Vojtěch

15.

SUK Jakub

16.

ŠEDIVÁ Laura

17.

TESAŘOVÁ Jana

18.

ZIMA Milan

19.

ZIMOVÁ Eliška

20.

PAČESOVÁ Aneta


 

Třída: 4.A

třídní učitel: Mgr. Šenková Jaroslava

Počet celkem: 14  z toho chlapců:  6  dívek:  8

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

ČERNÝ Vojtěch

2.

FRANZEOVÁ Kateřina

3.

GRUNDMANN Martin

4.

GRUNDMANN Michal

5.

HANÁKOVÁ Karolína

6.

HLÍNA Jan

7.

HROCHOVÁ Zuzana

8.

PÄTZOLD Radek

9.

PIROŽKOVÁ Michaela

10.

PROKÝŠKOVÁ Veronika

11.

SLANINOVÁ Eliška

12.

ŠEDIVKOVÁ Kateřina

13.

ŠORMOVÁ Pavla

14.

VRBA Vítek


 

Třída: 5.A

třídní učitel: Leierová Jana

Počet celkem: 17  z toho chlapců: 12  dívek:  5

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BOHÁČ Dušan

2.

ČUMRIKOVÁ Kateřina

3.

DVOŘÁK Václav

4.

JAROŠOVÁ Eliška

5.

JUHÁSZ Matěj

6.

KAHOUN Adam

7.

KALENSKÁ Nikola

8.

MACNAROVÁ Nikola

9.

SPURNÝ Jakub

10.

ŠITINA Jakub

11.

ŠTĚPÁN Marek

12.

VŠETEČKA Matěj

13.

ŽALSKÝ Šlechtislav

14.

ŘEHÁK Lukáš

15.

NEPOVÍMOVÁ Aneta

16.

WINTER Luboš

17.

KURTINEC Petr


 

Třída: 6.A

třídní učitel: Mgr. Obručová Eva

Počet celkem: 17  z toho chlapců: 10  dívek:  7

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BARANEC Patrik

2.

BARTOŠ David

3.

CSICSO Lukáš

4.

DAVIDOVÁ Michaela

5.

DRÁBKOVÁ Klára

6.

FÁBEROVÁ Karolína

7.

FRÝDLOVÁ Lenka

8.

HIPP Štěpán

9.

HOMOLA Jakub

10.

HORÁČKOVÁ Adéla

11.

HYNEK Lukáš

12.

NOVÁKOVÁ Tereza

13.

ONDREJ Miroslav

14.

PRAKS Rudolf

15.

RYCHLÍKOVÁ Andrea

16.

ŠAMAL Daniel

17.

ŠTĚPÁNEK Marcel


 

Třída: 7.A

třídní učitel: Mgr. Hřebenářová Jana

Počet celkem: 18  z toho chlapců: 14  dívek:  4

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BENEŠ Tomáš

2.

ČERNÝ Jan

3.

HAVRDA Tomáš

4.

HAVRDOVÁ Kateřina

5.

HRŮZOVÁ Michaela

6.

KAVAN Petr

7.

KOVÁČIK Dominik

8.

LINKE Jan

9.

PALAK Patrik

10.

POPELKA Miloš

11.

PŮLPÁN Martin

12.

ŘEHÁK Josef

13.

TESAŘ Miroslav

14.

DOSTÁLKOVÁ Lenka

15.

HAVLÍČEK Daniel

16.

HOLZINGER Zdeněk

17.

MERTLÍK Simon

18.

MACNAROVÁ Jitka


 

Třída: 8.A

třídní učitel: Mgr. Novotný Miloš

Počet celkem: 14  z toho chlapců: 11  dívek:  3

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

DANKO Lukáš

2.

DERLEVOVÁ Tereza

3.

FULÍN Ondřej

4.

HAJS Jan

5.

HORÁČEK René

6.

KVÍČALA Ondřej

7.

LABUDA Tomáš

8.

MAJZEL Ondřej

9.

MARKOVÁ Barbora

10.

NOVOTNÝ Martin

11.

REINDLOVÁ Jana

12.

SPURNÝ Jan

13.

TOVÁREK Matěj

14.

TRNKA Filip


 

Třída: 9.A

třídní učitel: Mgr. Novotný Miloš

Počet celkem: 23  z toho chlapců: 15  dívek:  8

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

DRÁBKOVÁ Markéta

2.

HYNEK Tomáš

3.

KUBEČEK Kamil

4.

LEŃCZYK Lukáš

5.

MESSNER Adam

6.

POSEJPALOVÁ Denisa

7.

SVOBODOVÁ Kristýna

8.

VAVRUŠKA Radek

9.

VŠETEČKA Jan

10.

DOSTÁLOVÁ Petra

11.

HALLER David

12.

HRŮZA Kevin

13.

MARTINEK Jiří

14.

SLANINOVÁ Lucie

15.

STÖHR Tadeáš

16.

ŠTĚPÁNEK Michael

17.

DARVAŠOVÁ Eliška

18.

SZALATA Tomáš

19.

MUŽÍK Leoš

20.

JINDROVÁ Kristýna

21.

KAVÁLEK Petr

22.

KOŘÍNEK Michal

23.

JANKOVÁ Eliška

 

Comments