1) Základní škola‎ > ‎Žáci‎ > ‎Absolventi‎ > ‎

2009/2010

 

Třída: 1.A

třídní učitel: Leierová Jana

Počet celkem: 15  z toho chlapců:  9  dívek:  6

PŘÍJMENÍ JMÉNO

BUREŠ Petr

FRÝDLOVÁ Markéta

HANÁK Dominik

HUBÁČEK Daniel

KUTÍKOVÁ Adéla

MACNAROVÁ Michaela

MORAVEC Miroslav

MRÁZEK David

NEBEHAJ Alex

POSEJPAL Antonín

RYCHLÍKOVÁ Adéla

ŠARMANOVÁ Adéla

VODA František

VŠETEČKOVÁ Eliška

ZEMAN Karel


 

Třída: 2.A

třídní učitel: Mgr. Šolcová Vlasta

Počet celkem: 19  z toho chlapců:  7  dívek: 12

PŘÍJMENÍ JMÉNO

BŘÍZKOVÁ Diana

DROPPOVÁ Eliška

HAMPELOVÁ Denisa

HAVELKA Daniel

HLÍNOVÁ Iva

KOTOUČEK Tomáš

KŘENEK Vojtěch

KŘIČKOVÁ Eliška

MARKOVÁ Radka

MASAŘÍK Lukáš

MÁSLOVÁ Andrea

NOVOTNÁ Vanesa

PÄTZOLDOVÁ Kristýna

SUCHARDA Vojtěch

SUK Jakub

ŠEDIVÁ Laura

TESAŘOVÁ Jana

ZIMA Milan

ZIMOVÁ Eliška


 

Třída: 3.A

třídní učitel: Mgr. Lipinová Marie

Počet celkem: 15  z toho chlapců:  7  dívek:  8

PŘÍJMENÍ JMÉNO

ČERNÝ Vojtěch

FRANZEOVÁ Kateřina

GRUNDMANN Martin

GRUNDMANN Michal

HANÁKOVÁ Karolína

HLÍNA Jan

HROCHOVÁ Zuzana

PÄTZOLD Radek

PIROŽKOVÁ Michaela

PROKÝŠKOVÁ Veronika

SLANINOVÁ Eliška

ŠEDIVKOVÁ Kateřina

ŠORMOVÁ Pavla

VÁCHAL Tomáš

VRBA Vítek


 

Třída: 4.A

třídní učitel: Mgr. Sedlaříková Marcela

Počet celkem: 19  z toho chlapců: 14  dívek:  5

PŘÍJMENÍ JMÉNO

BOHÁČ Dušan

ČERVENÝ Michal

ČUMRIKOVÁ Kateřina

DVOŘÁK Václav

HAŠEK Patrik

JAROŠOVÁ Eliška

JUHÁSZ Matěj

KAHOUN Adam

KALENSKÁ Nikola

MACNAROVÁ Nikola

NEPOVÍMOVÁ Aneta

ROSA Miroslav

ŘEHÁK Lukáš

SPURNÝ Jakub

ŠITINA Jakub

ŠTĚPÁN Marek

VODA Jaroslav

VŠETEČKA Matěj

ŽALSKÝ Šlechtislav


 

Třída: 5.A

třídní učitel: Mgr. Šenková Jaroslava

Počet celkem: 19  z toho chlapců: 11  dívek:  8

PŘÍJMENÍ JMÉNO

BARANEC Patrik

BARTOŠ David

CSICSO Lukáš

DAVIDOVÁ Michaela

DRÁBKOVÁ Klára

EIS Luboš

FÁBEROVÁ Karolína

FRÝDLOVÁ Lenka

HIPP Štěpán

HOMOLA Jakub

HORÁČKOVÁ Adéla

HYNEK Lukáš

NOVÁKOVÁ Tereza

ONDREJ Miroslav

PRAKS Rudolf

RYCHLÍKOVÁ Andrea

ŠAMAL Daniel

ŠTĚPÁNEK Marcel

ZÁMIŠOVÁ Emma


 

Třída: 6.A

třídní učitel: Mgr. Hřebenářová Jana

Počet celkem: 19  z toho chlapců: 15  dívek:  4

PŘÍJMENÍ JMÉNO

BENEŠ Tomáš

ČERNÝ Jan

DOSTÁL Jan

DOSTÁLKOVÁ Lenka

HAVLÍČEK Daniel

HAVRDA Tomáš

HAVRDOVÁ Kateřina

HOLZINGER Zdeněk

HRUŠKA David

HRŮZOVÁ Michaela

KAVAN Petr

KOVÁČIK Dominik

LINKE Jan

PALAK Patrik

PAPADOPULU Aneta

POPELKA Miloš

PŮLPÁN Martin

ŘEHÁK Josef

TESAŘ Miroslav


 

Třída: 7.A

třídní učitel: Mgr. Novotný Miloš

Počet celkem: 15  z toho chlapců: 11  dívek:  4

PŘÍJMENÍ JMÉNO

DANKO Lukáš

DERLEVOVÁ Tereza

FULÍN Ondřej

HAJS Jan

HORÁČEK René

HOŠKOVÁ Nikol

KVÍČALA Ondřej

LABUDA Tomáš

MAJZEL Ondřej

MARKOVÁ Barbora

NOVOTNÝ Martin

REINDLOVÁ Jana

SPURNÝ Jan

TOVÁREK Matěj

TRNKA Filip


 

Třída: 8.A

třídní učitel: Mgr. Novotný Miloš

Počet celkem: 23  z toho chlapců: 15  dívek:  8

PŘÍJMENÍ JMÉNO

DARVAŠOVÁ Eliška

DOSTÁLOVÁ Petra

DRÁBKOVÁ Markéta

HALLER David

HRŮZA Kevin

HYNEK Tomáš

JANKOVÁ Eliška

JINDROVÁ Kristýna

KAVÁLEK Petr

KOŘÍNEK Michal

KUBEČEK Kamil

LEŃCZYK Lukáš

MARTINEK Jiří

MESSNER Adam

MUŽÍK Leoš

POSEJPALOVÁ Denisa

SLANINOVÁ Lucie

STÖHR Tadeáš

SVOBODOVÁ Kristýna

SZALATA Tomáš

ŠTĚPÁNEK Michael

VAVRUŠKA Radek

VŠETEČKA Jan


 

Třída: 9.A

třídní učitel: Mgr. Obručová Eva

Počet celkem: 26  z toho chlapců: 13  dívek: 13

PŘÍJMENÍ JMÉNO

ANDĚL Břetislav

BARANCOVÁ Kristina

BENEŠOVÁ Jana

BOHUSLAVOVÁ Jessica

CAPOVIČOVÁ Petra

DANKOVÁ Denisa

ELIŠÁK Ondřej

FULÍN Jakub

HAMPELOVÁ Lucie

HOLOMÍČEK Jakub

HROZA Daniel

JELÍNEK Tomáš

KAHOUN Josef

KOPECKÁ Lucie

KOPECKÁ Nikola

KŘENEK Lukáš

KURKA Lukáš

KVÍČALA Daniel

MATUŠKA Marek

NOVOTNÁ Marcela

PAPADOPULU Veronika

SIEGELOVÁ Tereza

ŠAMAL Dominik

ŠLECHTOVÁ Lucie

ZEMANOVÁ Kateřina

ZÝKA Vítězslav

 

Comments