1) Základní škola‎ > ‎Žáci‎ > ‎Absolventi‎ > ‎

2007/2008

 

Třída: 1.A
      

třídní učitel: Mgr. Lipinová Marie

Počet celkem: 20  z toho chlapců:  9  dívek: 11

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BÖNSCHOVÁ Michaela

2.

ČERNÝ Vojtěch

3.

FRANZEOVÁ Kateřina

4.

GROEROVÁ Zdeňka

5.

GRUNDMANN Martin

6.

GRUNDMANN Michal

7.

HANÁKOVÁ Karolína

8.

HLÍNA Jan

9.

HROCHOVÁ Zuzana

10.

JANDOVÁ Josefína

11.

OTMAR Ladislav

12.

PÄTZOLD Radek

13.

PIROŽKOVÁ Michaela

14.

PROKÝŠKOVÁ Veronika

15.

SLANINOVÁ Eliška

16.

ŠEDIVKOVÁ Kateřina

17.

ŠORMOVÁ Pavla

18.

ŠOTOLA Jiří

19.

VÁCHAL Tomáš

20.

VRBA Vítek


 

Třída: 2.A
      

třídní učitel: Leierová Jana

Počet celkem: 18  z toho chlapců: 13  dívek:  5

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BOHÁČ Dušan

2.

ČERVENÝ Michal

3.

ČUMRIKOVÁ Kateřina

4.

DVOŘÁK Václav

5.

HAŠEK Patrik

6.

JAROŠOVÁ Eliška

7.

JUHÁSZ Matěj

8.

KAHOUN Adam

9.

KALENSKÁ Nikola

10.

MACNAROVÁ Nikola

11.

RÁLIŠOVÁ Zuzana

12.

ROSA Miroslav

13.

SPURNÝ Jakub

14.

ŠITINA Jakub

15.

ŠTĚPÁN Marek

16.

VODA Jaroslav

17.

VŠETEČKA Matěj

18.

ŽALSKÝ Šlechtislav


 

Třída: 3.A
      

třídní učitel: Mgr. Šolcová Vlasta

Počet celkem: 24  z toho chlapců: 15  dívek:  9

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BARANEC Patrik

2.

BARTOŠ David

3.

CSICSO Lukáš

4.

DAVIDOVÁ Michaela

5.

DRÁBKOVÁ Klára

6.

EIS Luboš

7.

FÁBEROVÁ Karolína

8.

FRÝDLOVÁ Lenka

9.

HÁK Jiří

10.

HIPP Štěpán

11.

HOMOLA Jakub

12.

HORÁČKOVÁ Adéla

13.

HYNEK Lukáš

14.

NOVÁKOVÁ Tereza

15.

ONDREJ Miroslav

16.

PRAKS Rudolf

17.

RYCHLÍKOVÁ Andrea

18.

ŘEHÁK Lukáš

19.

ŘEHÁK Tomáš

20.

SKALKA Tomáš

21.

SOBOLÍKOVÁ Denisa

22.

ŠAMAL Daniel

23.

ŠTĚPÁNEK Marcel

24.

ZÁMIŠOVÁ Emma


 

Třída: 4.A
      

třídní učitel: Mgr. Sedlaříková Marcela

Počet celkem: 18  z toho chlapců: 13  dívek:  5

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BENEŠ Tomáš

2.

ČERNÝ Jan

3.

ČERVENÝ Matěj

4.

DOSTÁLKOVÁ Lenka

5.

HAVRDA Tomáš

6.

HAVRDOVÁ Kateřina

7.

HLUBUČKOVÁ Sára

8.

HRUŠKA David

9.

HRŮZOVÁ Michaela

10.

KAVAN Petr

11.

KOVÁČIK Dominik

12.

LINKE Jan

13.

PALAK Patrik

14.

PAPADOPULU Aneta

15.

POPELKA Miloš

16.

PŮLPÁN Martin

17.

ŘEHÁK Josef

18.

TESAŘ Miroslav


 

Třída: 5.A
      

třídní učitel: Mgr. Šenková Jaroslava

Počet celkem: 18  z toho chlapců: 12  dívek:  6

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BAŠÁKOVÁ Jitka

2.

CSAMPAI Jiří

3.

DANKO Lukáš

4.

DERLEVOVÁ Tereza

5.

FILO Michal

6.

FULÍN Ondřej

7.

HAJS Jan

8.

HORÁČEK René

9.

HOŠKOVÁ Nikol

10.

KVÍČALA Ondřej

11.

LABUDA Tomáš

12.

MAJZEL Ondřej

13.

MARKOVÁ Barbora

14.

NOVOTNÝ Martin

15.

OTMAROVÁ Klára

16.

REINDLOVÁ Jana

17.

SPURNÝ Jan

18.

WILDT Roman


 

Třída: 6.A
      

třídní učitel: Mgr. Strnadová Lucie

Počet celkem: 22  z toho chlapců: 15  dívek:  7

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

DARVAŠOVÁ Eliška

2.

DOSTÁLOVÁ Petra

3.

DRÁBKOVÁ Markéta

4.

HALLER David

5.

HRŮZA Kevin

6.

HYNEK Tomáš

7.

CHALOUPKA Jan

8.

JINDROVÁ Kristýna

9.

KUBEČEK Kamil

10.

LEŃCZYK Lukáš

11.

MARTINEK Jiří

12.

MESSNER Adam

13.

MUŽÍK Leoš

14.

POSEJPALOVÁ Denisa

15.

SLANINOVÁ Lucie

16.

STÖHR Tadeáš

17.

SVOBODOVÁ Kristýna

18.

SZALATA Tomáš

19.

ŠTĚPÁNEK Michael

20.

VÁVRA Jaroslav

21.

VAVRUŠKA Radek

22.

VŠETEČKA Jan


 

Třída: 7.A
      

třídní učitel: Mgr. Pohlová Monika

Počet celkem: 26  z toho chlapců: 14  dívek: 12

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

ANDĚL Břetislav

2.

BARANCOVÁ Kristina

3.

BENEŠOVÁ Jana

4.

BOHUSLAVOVÁ Jessica

5.

CAPOVIČOVÁ Petra

6.

DANKOVÁ Denisa

7.

ELIŠÁK Ondřej

8.

FULÍN Jakub

9.

HAMPELOVÁ Lucie

10.

HOLOMÍČEK Jakub

11.

HROZA Daniel

12.

JELÍNEK Tomáš

13.

KAHOUN Josef

14.

KOPECKÁ Lucie

15.

KŘENEK Lukáš

16.

KURKA Lukáš

17.

KVÍČALA Daniel

18.

MATUŠKA Marek

19.

NOVOTNÁ Marcela

20.

PAPADOPULU Veronika

21.

PELANT Lukáš

22.

SIEGELOVÁ Tereza

23.

ŠAMAL Dominik

24.

ŠLECHTOVÁ Lucie

25.

ZEMANOVÁ Kateřina

26.

ZÝKA Vítězslav


 

Třída: 8.A
      

třídní učitel: Mgr. Obručová Eva

Počet celkem: 21  z toho chlapců: 10  dívek: 11

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

DERLEVOVÁ Nikola

2.

DROPPA František

3.

DVOŘÁKOVÁ Eva

4.

FALTA Martin

5.

FILOVÁ Jana

6.

HAVRDOVÁ Veronika

7.

HRŮZA David

8.

HRŮZOVÁ Kristýna

9.

JENÍK Daniel

10.

JUHÁSZ Jiří

11.

KAŇKA Jakub

12.

KOSA Martin

13.

MAČKOVÁ Martina

14.

MERTLÍK Lukáš

15.

NOVÁKOVÁ Monika

16.

ONDREJOVÁ Lucie

17.

PIROŽEK Tomáš

18.

SIEGERTOVÁ Tereza

19.

ŠARADÍN Daniel

20.

ŠOLCOVÁ Adéla

21.

ŠOLCOVÁ Anna


 

Třída: 9.A
      

třídní učitel: Mgr. Novotný Miloš

Počet celkem: 21  z toho chlapců: 15  dívek:  6

P.Č.

PŘÍJMENÍ JMÉNO

1.

BAŠÁK Pavel

2.

BŘÍZEK Patrik

3.

CSICSO Tomáš

4.

DANKO Tomáš

5.

DIVÁCKÁ Hana

6.

DOSTÁL Dominik

7.

HAŠEK David

8.

HRUBÁ Pavlína

9.

KÁBRT Roman

10.

KOVÁČIKOVÁ Kristýna

11.

KRUPA Tomáš

12.

LORENCOVÁ Lenka

13.

MARKOVÁ Kateřina

14.

MARTINEK Matěj

15.

MUSIL Petr

16.

MYŠKA Martin

17.

PULPÁN Jaroslav

18.

ROZSÉVAČ Jakub

19.

RYBKOVÁ Zuzana

20.

ŠENK Martin

21.

TOMAN Michal

 

Comments