8) duben

Na začátku měsíce dubna si všechny třídy ze školky vyšláply do Sejfů, kde obdivovaly rozkvetlé koberce bledulek.

Brouci slavili svátek Země tím, že pomohli posbírat odpadky u školky a cestou do Sejfů.

Sluníčka se seznamovali s dopravními předpisy, značkami a na závěr tématu se projeli vláčkem do Trutnova a zpět autobusem. Vyrobili si horkovzdušné balóny a zacvičili na louce s padákem.

Broučci si vyrobili květy a prožili dopravní týden s Hurvínkem na koloběžce. Vyráběli dopravní značky a cestovali jako za starých časů.

U Soviček se konala příprava na Čarodějný rej. Společně si vyzdobily třídu a užily si v čarodějnických převlecích dopoledne, kde si uvařili lektvar a proletěly se přes překážky do jeskyně, aby odčarovaly  kouzelnou moc lektvaru a nestaly se z nás žabky.

Fotogalerie: DUBEN 2018