3) listopad

Listopadové radovánky v mateřince

Dlouhé teplé listopadové počasí umožnilo všem skřítkům do sytosti obdivovat krásu  a rozmanitost podzimní přírody.

První dušičkový týden děti oslavily po třídách, každá v jiném stylu - s duchem Džinem z pohádky O Kátě a Škubánkovi, dlabáním dýňových lampionů, karnevalem v hrůzostrašných maskách, stezkou odvahy i návštěvou vyzdobeného hřbitova. Radostí a zážitků bylo mnoho, avšak některým dětem se nevyhnula nepříjemná infekce, která je nyní naštěstí snad už pryč.

V tomto měsíci kromě pravidelných kroužků proběhl hudební program Písničky z pohádek.

A protože už se všichni začínáme pořádně těšit na Vánoce, tak s velikou chutí a radostí tvoříme výrobky na školní vánoční jarmark. Zároveň též probíhají nemalé přípravy na třídní vánoční besídky, budeme se na vás těšit! :-)

Listopad u broučků

Listopad u sluníček

Listopad u soviček