5) leden

LEDEN U SKŘÍTKŮ

Vstup do Nového roku jsme společně oslavili všichni skřítkové na zahradě, kde jsme se potěšili s prvním sněhem a stavěním sněhuláků.
V měsíci lednu si Skřítkové užívali střípky zimy. Témata ve třídách byly o počasím v tomto ročním období a s ním spojené sporty na sněhu a ledě, hrátky se sněhem - Sněhuláci, Eskymáci a o zimním oblečení, které nám dává opravdu velkou práci :-)
Z 20-ti dětí se na jeden týden stali lyžaři, které brázdili kopec v Mladých Bukách. Počasí se velmi vydařilo a celý výcvik proběhl v poklidu a příjemné a náladě.
Celý leden si předškoláci přibližovali hravou formou školu, kde byli motivovány na zápis. Pro ještě větší těšení se předškoláci byli podívat na výuku do 1. třídy základní školy, kde měli možnost se zapojit do výuky a tak předvést své znalosti.

leden u ježečků

leden u broučků