2) říjen

SKŘÍTKOVÉ V ŘÍJNU

V tomto měsíci se z nás stali kouzelníci. Barevný podzim přišel za námi. Čarovali jsme podzimní počasí a objevovali okolí. Poznávali jsme rozmanitost podzimu, že je krásně barevný, ale také pěkně tmavý a temný a může nás postrašit strašidly. Stali se z nás strašidla, bubáci a jiné pohádkové postavičky, draci nám ozdobili nebe. Přivítali jsme nově narozené děti.
V tomto měsíci jsme již začali chodit na zájmové kroužky. Každý týden je angličtina, sportovní školička a flétna. Měsíčně se koná keramika a environmentální výchova KRNAP.

S přáním pěkného listopadu se s Vámi loučí vaši SKŘÍTKOVÉ.

Starší děti ze Sluníčkové třídy přivítaly nové občánky Mladých Buků.

Vítání občánků říjen 2014

Dračí let si užívaly děti 23.10. ze třídy Ježečků. Počasí nám velmi přálo. Vítr foukal tak silný až se jeden z draků vydal na samotný let, ale doletěl doprostřed fotbalového hřiště, kde jsme si ho zase pěkně uvázali na další dračí létání.

Dračí let 23.10.2014

Strašidelné řádění
Odvážní broučkové zakončili dýňový týden zábavným dopolednem při plnění úkolů na 5 stanovištích a diskotékou. Co myslíte, báli se hodně a nebo vůbec ne? ... :-)

Strašidýlka