Archiv!‎ > ‎7) 2012/2013‎ > ‎c) duben 2013‎ > ‎

Závody ve skoku vysokém

přidáno: 18. 4. 2013 23:32, autor: Marek Killar   [ aktualizováno 15. 2. 2016 3:44 ]

Naše škola se zúčastnila opožděné Velikonoční laťky, kterou pořádala základní škola v Žacléři. Za zvuků rytmické hudby a velkého povzbuzování soutěžilo 18.4. více než 50 žáků tří základních škol – Žacléř, Bernartice a Mladé Buky na tradičních závodech ve skoku vysokém. Soutěžilo se ve 4 kategoriích a naši žáci byli velmi úspěšní. V kategorii starších žákyň Katka Havrdová získala 1. místo a Adéla Horáčková 2. místo. V mladších žácích to bylo obdobné:  zvítězil náš Lukáš Řehák a stříbrný byl Adam Kahoun. Ve starších žácích naši 3 zástupci Štěpán Hipp, Dominik Kováčik a Dan Havlíček zůstali těsně pod stupni vítězů. Závody měli výbornou atmosféru i organizaci a před důležitými atletickými závody o Pohár rozhlasu to byl výborný další kvalitní trénink. Naši žáci dokázali, že sport má na naší škole stále dobrou úroveň.