Archiv!‎ > ‎7) 2013/2014‎ > ‎j) červen 2014‎ > ‎

Zájezd do Liberce

přidáno: 26. 6. 2014 1:17, autor: Marek Killar   [ aktualizováno 12. 2. 2016 3:23 ]

Na základě výsledků celoroční soutěže „Dobrý žák školy“ vyrazilo za odměnu 45 žáků ze 2.-9.třídy na výlet do Liberce. Dálkovým autobusem s ochotným řidičem jsme v 9,30 byli na místě. Vše klapalo podle domluvy a v 10 hodin jsme vstoupili do IQ parku. Ve čtyřech patrech si žáci prakticky zkoušeli nejrůznější pokusy z fyziky, zdravovědy, geologie a logiky. Vše bylo zajímavé a zároveň zábavné. Tři hodiny utekly velmi rychle a někteří žáci si ani nestihli vše pořádně vyzkoušet.Ve 12,30 jsme měli objednaný oběd a v poklidu velkého sálu jsme doplnili energii a trochu jsme si odpočinuli.

Pak již následoval odpočinkový vrchol výletu - vodní park Babylon. Bazény, protiproudy, jeskyně, vířivky a hlavně tobogány. Všichni žáci se za skoro 3 hodiny máchání vyřádili na 100% a bez úrazu opustili vodní ráj. Po krátkém rozchodu, nakoupení občerstvení a utracení posledních financí za hry a soutěže jsme nasedli do autobusu. Ten se za chvíli změnil ve spací zařízení a před 19 hodinou jsme unavené a spokojené výletníky vysadili před školou.

Příští školní rok budeme v soutěži pokračovat. Každý žák, který bude mít  solidní prospěch, docházku a chování, má možnost se dalšího výletu zúčastnit. Jde nám hlavně o zvýšení zájmu a aktivity žáků ve škole. Děti měly celý výlet zdarma a náklady na jednoho žáka byly 400,- Kč.

Mgr. Pavel Petržela, ředitel školy


Zájezd do Liberce


Comments