Archiv!‎ > ‎7) 2013/2014‎ > ‎h) duben 2014‎ > ‎

Holomajzna

přidáno: 9. 4. 2014 5:40, autor: Marek Killar   [ aktualizováno 10. 2. 2016 5:41 ]

Vyhlášením výsledků a rozdáním cen skončil turnaj v holomajzně, hře, které budeme muset vymyslet důstojnější a přívětivější název. O jeho uskutečnění požádali sami žáci, když jim hra byla představena v hodinách tělesné výchovy. Turnaj se odehrál o velkých přestávkách a kromě hrajících se jej jako diváci zúčastnili téměř všichni žáci druhého, zčásti i prvního stupně.

Na začátku byli čtyři zvolení kapitáni, kteří si vybrali hráče do svých týmů a zároveň byli zodpovědní za psaní zápisů z jednotlivých utkání, přípravu a úklid hřiště. Vše probíhalo téměř bez zádrhelů.

Vítězem turnaje se stal modrý tým pod vedením svého kapitána Štěpána Hippa, který byl také nejlepším hráčem. Druhý byl žlutý tým Vaška Dvořáka, kterého v týmu zastínil Petr Kurtinec, druhý v bodování a nejlepší brankář turnaje. Třetí byl tým Kuby Spurného a za ním skončilo družstvo Máci Štěpánka především díky malému počtu vstřelených branek. Škola tři týdny žila turnajem a ti, kteří nehráli, včetně dívek, požadují další turnaj. Až seženeme nové gymnastické tyče - hokejky, budeme pokračovat.            

Mgr. Miloš Novotný
                                                                                    

Celkové výsledky:


Nejúspěšnější družstvo:


Kanadské bodování jednotlivců:

Statistika brankářů:

Holomajzna


Comments