Archiv!‎ > ‎7) 2013/2014‎ > ‎a) září 2013‎ > ‎

Prázdninový denní tábor pro žáky 1. - 5. třídy

přidáno: 3. 9. 2013 14:29, autor: Jaroslava Šenková   [ Aktualizováno 11. 2. 2016 3:25 uživatelem Marek Killar ]

V posledním týdnu prázdnin vyráželo několik dětí každý den ráno do školy. Že by se chodily o prázdninách učit? To rozhodně ne!
Děti sportovaly a podnikaly turistické vycházky po okolí. V tělocvičně školy hrály frisbee (házely plastové talíře), metaly obručemi, cvičily na kruzích. Také navštívily Retropark Mladé Buky.
V lese hrály turistické a orientační hry - Pátračka po ukradeném lupu a lupičích, Cesta za pirátským pokladem. Rovněž stavěly lesní domečky z přírodnin.
V závěru týdne se konečně sluníčko usmálo a zahřálo nás svými paprsky, a tak se nám vydařil turistický výlet, kdy jsme vyjeli lanovkou na Černou horu a dále šli krásnou krkonošskou přírodou až do Pece pod Sněžkou.
Krakonoše jsme sice cestou nepotkali, zato jsme na Kolínské boudě viděli holandské kozy a ovečky, které si děti mohly pohladit a nakrmit je trávou.
Děti si hry a výlety na prázdninovém táboře užily do sytosti, strávily aktivně poslední dny prázdnin pobytem v krásné přírodě a snad i načerpaly síly do nového školního roku.

výlet

Comments