Archiv!‎ > ‎5) 2015/2016‎ > ‎d) prosinec 2015‎ > ‎

Vánoční čas v mateřské škole

přidáno: 21. 12. 2015 23:36, autor: Jana Jeníková   [ Aktualizováno 12. 2. 2016 3:03 uživatelem Marek Killar ]

Poslední měsíc se blíží ke konci. Prosinec si každý chce užít. Adventní čas má být kouzlem pro děti i dospělí. Sníh jsme si užili jen velmi krátce a tak na sněhové radovánky si ještě musíme počkat. Těšení se na Ježíška jsme si krátili trénováním na vánoční besídky.

Na začátku prosince, jak už každoročně, nás navštívili ANDĚL, ČERT a MIKULÁŠ.  Děti pozorně poslouchaly četbu z knihy hříchů a slibovaly, že se budou snažit se zase o kousek zlepšit a napravit svoje malinkaté chybičky. Společně jsme předvedli čertovskou básničku a zaskotačili na píseň.

Všechny děti se připravovaly na vánoční besídky pro rodiče. První besídka byla u Broučků, poté u Soviček a poslední se konala u Sluníček. Všechny p. učitelky pochvalovaly děti za velkou snahu a píli, za to co předvedly děti. A za odměnu se konala ve třídách nadílka. Dárečků bylo pro všechny a tak si každý našel svůj.

V tomto měsíci nám skončila také sportovní školička. Děti byly odměněny za sportovní výkony, které předváděly po celou dobu diplomem a reflexní pomůckou.

PS: Krásné prožití vánočních svátků, klid, pohodu a zdraví 

v novém roce Vám přeje celý kolektiv mateřské školy.  

vánoční čas u soviček


vánoční čas u sluníček


vánoční čas u broučků


Čertí rej 2015


Comments