Velikonoční výstava

přidáno: 30. 4. 2019 0:53, autor: Marek Killar

Poslední den školy před Velikonocemi si žáci 1.třídy zpříjemnili výletem. Žáci se vydali na „VELIKONOCE V MUZEU“ do Nového Města nad Metují. V muzeu probíhala Velikonoční soutěž, které se děti první třídy zúčastnily. Vytvořily společně jednu velkou kraslici:

Výlet jsme si všichni plně užili. Počasí na nás bylo velmi milé, sluníčko nás doprovázelo celý den. A všechny vlakové spoje jely s minutovou přesností, tak jsme se nikde nezdrželi. V muzeu jsme si prohlídli vystavené práce nejen našich „protivníků“ ale i těch starších. Musíme konstatovat, že všichni byli velmi šikovní. V muzeu jsme si dále prohlédli vycpané exponáty živočichů žijících v našich lesích a v okolí vodních toků. Po návštěvě muzea jsme se odebrali na prohlídku zahrad zdejšího zámku.

Výlet považujeme za zdařený a již nyní se těšíme na ten pobytový výlet v červnu. Doufáme, že děti budou tak hodné a poslušné, jako tento den, musíme všechny moc pochválit.

Adéla Petrová a Alena Hrůzová