Říjen v mateřské škole

přidáno: 5. 11. 2018 22:56, autor: Jana Jeníková

Předškoláci ze Sluníček přivítali na úřadě nové občánky do života. Společně si upekli závin a užili si podzimní slavnost plnou her a soutěží. Poprvé šli cvičit do velké tělocvičny ZŠ a začali plnit úkoly v novém sešitě Nivea. Broučci si povídali o stromech, větru, podzimním počasí a přípravě živočichů na zimu. Sovičky si užívali podzimní krajiny. Pozorovali barevnost podzimu. Hráli si s draky, lezli s kominíky do výšek, aby nás zima se zanešeným komínem nepřekvapila a hráli s ovocem a zeleninou. Navštívili taktéž tělocvičnu v ZŠ a také obhlédli okolní hřiště.  Na závěr měsíce se předškoláci seznámili se životem netopýrů na semináři KRNAP. A v posledních dnech se ve všech třídách dlabaly dýně a předškoláci tvořili výzdobu na zahradní slavnost: "Kouzelný Halloween".

FOTOGALERIE za říjen