Plavecký výcvik 1., 2. a 3. třídy

přidáno: 26. 6. 2018 10:42, autor: Vlasta Šolcová   [ Aktualizováno 26. 6. 2018 23:34 uživatelem Marek Killar ]

V úterý 26. 6. ukončili žáci 1., 2. a 3. třídy svůj letošní plavecký výcvik. Během deseti dvouhodinových lekcí všichni zdokonalili své plavecké dovednosti.

Poslední hodinu se již tradičně konaly plavecké závody. Za bouřlivého fandění kamarádů se všichni snažili o co nejlepší výsledek. Prvňáci a druháci soutěžili ve dvou kategoriích, s páskem a bez pásku. Také třeťáci byli rozděleni na dvě kategorie, chlapci a dívky.

Děkujeme paním učitelkám a učitelům z plavecké školy za trpělivost a hezký přístup k dětem. Těšíme se na naši spolupráci i v dalších letech.

Mgr. Vlasta Šolcová