Oslava ke Dni matek - posunutí termínu!

přidáno: 14. 5. 2019 2:36, autor: Marek Killar   [ aktualizováno 15. 5. 2019 0:51 ]

Z důvodu špatné předpovědi počasí posunujeme termín Dne matek na příští čtvrtek dne 23.5.2019!!

Den matek je den, kdy se vzdává pocta matkám a mateřství. U nás v České republice se slaví druhou květnovou neděli, tj. letos to vychází na 12.5.

Naše škola se chce připojit k oslavám tohoto svátku, jehož propagátorkou byla u nás Alice Masaryková.

Proto chceme pozvat všechny maminky, babičky, tetičky (všichni můžou vzít s sebou i partnery) na GARDEN PARTY, kterou
pořádáme ve čtvrtek 16. května - termín posunut! od 16.00 hod v prostranství u školy.

Přijďte si poslechnout písně, které pro Vás nacvičily děti či poslechnout hudbu. Děti si s rodiči i zasoutěží.

Těšíme se na Vás!