Golfový kroužek pro žáky

přidáno: 8. 3. 2019 4:59, autor: Marek Killar

Vážení rodiče,

po jednání s panem Grundem a golfovým klubem bychom velmi rádi rozšířili nabídku mimoškolních sportovních aktivit našich žáků.  Nabízíme vyzkoušet si nový sport a využít nádherné  golfové hřiště umístěné kousek od naší školy.

Naším společným cílem je zřídit golfovou přípravku pro žáky 1.-5. třídy. Tréninky by probíhaly v Mladých Bukách – podle počasí - golfové hřiště, tělocvična nebo v areálu továrny Grund – golfový trenažer. Tréninky by byly 2x týdně, termíny budou domluveny na schůzce rodičů a golfových trenérů. Začátek výuky bychom chtěli zahájit co nejdřív.

Golf je sport, který se velmi rozvíjí, a je vhodný pro děti, jež mají rádi přesnost a individuální sporty.

Obrovskou výhodou bude bezplatné zapůjčení golfové výstroje, vstup na sportoviště a 1. půlrok budou děti vyučovány golfovým základům také bezplatně. Počet dětí v přípravce by byl 10-15, dětem by se věnovali 2 mladí zdatní golfisté, a tak by byl zajištěn efektivní výcvik.

Zvažte proto naši nabídku, která je výjimečná, a nejpozději do středy  13.3. mi po třídních učitelkách dejte vědět. Poté svoláme v odpoledních hodinách schůzku a tam se dozvíte všechny podrobnosti.

Mgr. Pavel Petržela, ředitel školy